Son Gezdiğiniz Ürünler:
Alışveriş Sepetim (boş)

Zeytin Portalı Gizlilik Sözleşmesi


ZeytinPortali.com gizlilik haklarınızla ilgili olarak aşağıda belirtilen şu ilkelere uyacağını garanti eder:

  • Kişisel e-posta adresiniz, telefon numaranız ve diğer iletişim bilgileriniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.
  • E-posta adresiniz, telefon numaranız ve adres gibi iletişim bilgileriniz ancak ve ancak sizin görmesine izin verdiğiniz bağlantılarınız tarafından görülebilir ve diğer üyeler tarafından görülemez. Ancak bu bilgiler toplu olarak istatistiki bilgi sağlayarak ZeytinPortali.com platformunun üye profilini belirlemesi amacıyla kullanılabilir.
  • İsim ve cinsiyet bilginiz haricinde sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Ancak ZeytinPortali.com yönetimi isteğiniz üzerine isim ve cinsiyet bilgilerinizi değiştirebilir; ya da kurallara uygun olmayan profil resminizi kaldırabilir.
  • Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa bu alanları doldurmak ve işaretlemek zorunda değilsiniz.
  • Bize e-posta ile info@zeytinportali.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.
  • Bilgisayarınızın web tarayıcı yazılımı (browser) dosyalarının içine "cookie" adında bir metin dosyası yerleştirebiliriz. Cookie’nin kendisi hakkınızda kişisel bilgi içermese de ZeytinPortali.com'un tarafınızdan nasıl kullanıldığı hakkında bilgilerle ZeytinPortali.com’a bilerek ve özellikle verdiğiniz bilgilerin ZeytinPortali.com tarafından ilişkilendirilmesine olanaklı kılar.
  • ZeytinPortali.com sitesine üye olduğunuz kullanıcı adınız ve şifreniz ile aynı anda birden fazla kullanıcı sisteme giremez. ZeytinPortali.com sitesi üzerinde işlem yaparken sizin kullanıcı adınız ile sisteme giriş yapıldığına dair bir uyarı mesajı alırsanız hemen sisteme giriş yapıp şifrenizi değiştiriniz. Şifre değişikliği için siteye giriş yaparak ayarlarım sayfanızı ziyaret ediniz. Kişisel bilgileriniz güvenliğinin korunması açısından şifrenizi düzenli olarak değiştirmenizi ve kimseyle paylaşmamanızı tavsiye ederiz. ZeytinPortali.com'daki her ziyaretinizden sonra tüm işlemlerinizi tamamladığınızda "çıkış" bağlantınızı tıklayarak siteden çıkış yapmanızı öneririz. Bu işlem kullanıcı bilgilerinizin gizliliğini koruması için oldukça önemlidir.
  • ZeytinPortali.com olarak gizlilik konusuna en yüksek önemi göstermekteyiz. Tüm önlemlerimize rağmen gizlilik konusunda olumsuz bir durumla karşılaşırsanız ve herhangi bir zamanda ZeytinPortali.com'un yukarıda yazılı ilkelere uymadığını düşünürseniz, bize info@zeytinportali.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu gibi durumlarda özgeçmişinizi istediğiniz zaman veritabanımızdan sildirebilir ve üyelikten ayrılabilirsiniz.

İçeride binlerce Zeytin Portalı üyesi sizi bekliyor! Bireysel üyelik ücretsiz ve sadece 5 dakikanızı ayırmanız yeterli ×