Son Gezdiğiniz Ürünler:
Alışveriş Sepetim (boş)
XI.XI Sonsuzluk Gourmet Extra Virgin Olive Oil

XI.XI Sonsuzluk Gourmet Extra Virgin Olive Oil

Mudanya / Bursa


Bu şirket 176.655 kere listelenmiştir.
Siz de ürünlerinizi tanıtın!
Duyuru : Gerçek bir "Taş Baskı"XI.XI. Sonsuzluk Gurme Naturel Sızma

Türkiye'nin gururu, dünya gurme zeytinyağı kriterlerine uygun eski usul Taş Baskı sistem ile üretilen nadide bir zeytinyağı!!

500 ml cam şişelerde limitli olarak üretilen XI.XI. Sonsuzluk Gurme ve XI.XI. Premium Naturel Sızma ,en kaliteli sofralık zeytinlerden elde edilir. Bu iki nadide ürün sizlerle buluşmaya, size şifa, sağlık ve sonsuzluğu getirmeye hazır.

Zeytinyağlarımız aynı zamanda son derece şık bir hediyedir. Özel kutusunda ve şık ambalajında sevdiklerinize,sizden ailenizin, şirketinizin bir hediyesi olarak güzel bir anı ve özel bir tat bırakacaktır.

Ürünlerimiz Yurt içi kargo ile adresinize teslim edilmektedir. i siparişlerde kargo ücreti firmamıza aittir.
X.X Bütünlük Naturel Sızma Zeytinyağı 2 L X.X Bütünlük Naturel Sızma Zeytinyağı 5 L XI.XI Sonsuzluk Premium Naturel Sızma Zeytinyağı 500 mL XI.XI Sonsuzluk Gourmet Naturel Sızma Zeytinyağı 250 mL X.X Bütünlük Naturel Sızma Zeytinyağı 1 L XI.XI Sonsuzluk Gourmet Naturel Sızma Zeytinyağı 500 mL
Faaliyet Alanı : Zeytinyağı Tesisi
Kuruluş Yılı : 1930
İl : Bursa
Bölge : MudanyaKumyaka

Hikayemiz

ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ
1930lu yıllardan beri faaliyet gösteren zeytinyağı değirmenimiz, Marmara bölgesinde tek , Türkiye de ise gerçek anlamda Taş baskı sistem ile üretim yapan dünya gourmet zeytinyağı kriterlerine uygun bir işletmedir.

Eski bir Rum köyünde olmasından dolayı yağhanede kullanılan tüm sistem dönemin geleneksel ve otantik yapısını yansıtmaktadır.

2010 yılından itibaren kurumsal bir yapıya dönüştürülen yağhanemiz günümüz üretim şartlarına göre tarihi ve nostaljik dokusu aynen korunarak yeniden düzenlenmiştir.

Bugün hijyenik koşullarda çevre sağlığına ve Türk gıda kodeksi yemeklik zeytinyağı ve prina yağı tebliğine uygun olarak üretilerek XI.XI Sonsuzluk Gurme Naturel Sızma Zeytinyağı ve X.X. Bütünlük Naturel Sızma Zeytinyağı tüketicilerin beğenisine sunulmuştur.
Çalışan Sayısı : 5
Diğer Faaliyet Alanları : Zeytin Üreticisi | Zeytinyağı Tesisi

Ürünlerimizden Seçmeler » Tüm Ürünleri Göster

 • X.X Bütünlük Naturel Sızma Zeytinyağı 2 L
 • X.X Bütünlük Naturel Sızma Zeytinyağı 5 L
 • XI.XI Sonsuzluk Premium Naturel Sızma Zeytinyağı 500 mL
 • XI.XI Sonsuzluk Gourmet Naturel Sızma Zeytinyağı 250 mL
 • X.X Bütünlük Naturel Sızma Zeytinyağı 1 L
 • XI.XI Sonsuzluk Gourmet Naturel Sızma Zeytinyağı 500 mL

İletişim Bilgileri

Kumyaka No 217. Mudanya - Bursa,
İstanbul merkez ofis: Kalıpçı sokak no 68. Teşvikiye İstanbul
Kumyaka / Mudanya   Bursa, Türkiye
Telefon 1 : 0 (224) 565 25 35
Telefon 2 : 0 (532) 522 05 05
E-posta : Mesaj Gönder
Web : www.onbironbir.net
Fotoğraflarla XI.XI Sonsuzluk Gourmet Extra Virgin Olive Oil
 
Yağhanemiz
Yağhanemiz

Yağhanemiz
Yağhanemiz

Yağhanemiz
Yağhanemiz

Yağhanemiz
Yağhanemiz

Yağhanemiz
Yağhanemiz

Mudanya Zeytini
Mudanya Zeytini

Kumyaka
Kumyaka

Temsilcimiz » Nazlıgül Ünal

Nazlıgül Ünal
Ünvan : Firma Ortağı
Meslek : Sanayici
Öğrenim : Lisans
Telefon : 0 (224) 565 25 35
Cep (Hat 1) : 0 (532) 522 05 05
E-posta : Mesaj Gönder
Web Sitesi : www.onbironbir.net

Bizden Haberler

 • XI.XI Sonsuzluk Japonya Gıda Fuarında..
  7 Mart 2012
  • Nihayet Türkiye'den gurur duyulacak bir zeytinyağı markası uluslararası platformlarda adından gururla söz ettirmeyi başardı. Sonsuzluk ve Bütünlük taş baskı gurme zeytinyağları, Japonlar tarafından büyük ilgi gördü . Bu yıl itibari ile Japonya'ya ihracat başlıyor..
 • 24-25 şubat Şanlık MarketTadım günlerine bekleriz!!
  23 Şubat 2012
  • 24-25 şubat cuma cumartesi günleri Bağdat caddesi Şanlık Gurme markette XI.XI Sonsuzluk ve X.X Bütünlük zeytinyağlarımız için düzenlenen tadım aktivitesine katılacağız. bu nadide yağı merak eden, tatmak isteyen , bizimle tanışman isteyen herkesi bekliyoruz...
 • XI.XI Sonsuzluk Gurme, Lüksün Dergisi Robb Report'ta
  18 Şubat 2012
  • Lüksün ve şıklığın adresi Robb Report Türkiye, Şubat sayısında XI.XI sonsuzluk Gurme naturel sızma zeytinyağına yarım sayfa ayırarak haber yapmış ve limitli sayıda üretilen nadide bir zeytinyağı olarak bahsetmiştir.
 • Onbironir ve onon anlam olarak ne ifade ediyor?
  12 Şubat 2012
  • "Sayılar evrene hükmeder" diyen ünlü Yunanlı filozof Pisagor, Tanrı’nın sayıları özellikle bir semboller dizisi olarak ortaya koyduğunu ve bu nedenle sayıların her birinin karakterleri olan birer simge ve mana durumunda bulunduğunu belirtmiştir.

   Buna göre, 1 sayısı tektir, hiçbir benzeri olmayan , önsüz – sonsuz yaşamı simgeler. İlahi aklın simgesidir. Aynı zamanda yeryüzündeki insanında simgesidir. 2, sayısı ise evrende var olan dualiteyi gösterir. 3, ise yaşam skalasında doğumu ifade eder. 4, sonsuzluğun ve ölümsüzlüğün sembolüdür. 5, İnsanın ve üzerinde yaşadığı dünyanın simgesidir. 6, evrenin altı yönünü , kuzey, güney, doğu ve batı ile aşağıyı ve yukarıyı simgeler. 7, evrende her şeyin bir armoni içinde yer aldığının simgesidir. Müzik bilimi 7 nota üzerine kurulmuştur. Ve 10 rakamı ilk dört sayının toplamından oluşur ve mükemmelliğin evrendeki ahengin ve bütünlüğün simgesidir.

   11.11 Sonsuzluğu temsil etmektedir , zeytin ağacı yeryüzündeki tek ölümsüz ağaçtır sonsuzdur. 10.10 ise Mükemmelliğin Bütünlüğünü ifade eder.

   İşte bizde yağlarımıza isim verirken buradan yola çıkarak ilham aldık, “hiçbir benzeri olmayan, sonsuz yaşam XI.XI" ve "Evrenin mükemmel bütünlüğü X.X .."
 • Hakkımızda ve Teşekkür
  12 Şubat 2012
  • Uzun yıllar pazarlama sektöründe faaliyet göstererek , Stratejik iletişim, pazarlama projeleri ve marka konumlandırma alanlarında bilgi birikimi ve yetkinliğine sahip olan Aslıhan Yıldırım ve Nazlıgül Ünal sahibi oldukları As İletişim & Danışmanlık şirketi bünyesinde aileye ait olan zeytinyağı atölyesini kurumsal bir yapıya dönüştürerek markalaşma sürecini başlatmış ve piyasaya iki farklı nadide ürün sunmuşlardır.

   Sağlıklı beslenme ve yeniden doğaya dönüş ve eskiye özlem felsefesinin hakimi olduğu dünyamızda sağlıklı ve doğal ürünleri bulabilmenin sıkıntısı ve zorluğu ile bu işe başlayan kardeşler yaklaşık 6 yıllık bir araştırma sürecinden sonra hali hazırda olan atölyeyi günümüz üretim şartlarına göre düzenleyerek yeniden ve en sağlıklı doğal yöntemler ile faaliyete geçirmişlerdir.

   Üretim ve marka sürecinde bize danışmanlık yapan Sn. Isabella Llarsen Rodriguez’e, Sn, Antonio Correale’e ve manevi olarak bize destek olan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.


Siz de ürünlerinizi Zeytin Portalı'nda tanıtmak ister misiniz? İletişim Formumuzu doldurun, ayrıntılar için sizi arayalım! ×