Son Gezdiğiniz Ürünler:
Alışveriş Sepetim (boş)
Fiber Plast

Fiber Plast

Kemalpaşa / İzmir


Bu şirket 200.341 kere listelenmiştir.
Siz de ürünlerinizi tanıtın!
Duyuru : Zeytin Sektörü için Oksidasyon, Yeraltı-Yer Üstü Fermantasyon Tankları

Gıda sektöründeki 60 yıllık tecrübemizle ihtiyaçlarınıza uygun yeraltı-yerüstü tankları üretiyoruz... Sizlerden gelen talepler doğrultusunda oksidasyon ve fermantasyon tankları stoklanacak veya işlem görecek zeytin cinsine ve yörenin hava koşullarına uygun olarak geliştirilmiştir.
Fiber Plast Zeytin İşleme/Fermantasyon Tankları Fiber Plast Ayaklı Zeytin İşleme/Fermantasyon Tankları Fiber Plast Zeytin Salamura Tankları Fiber Plast Zeytin İşleme/Fermantasyon Tankları
Faaliyet Alanı : Depolama Ekipmanı
Kuruluş Yılı : 1950
İl : İzmir
Bölge : KemalpaşaÇınar

Hikayemiz

ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ
C.T.P. Sektöründe 60 yıllık tecrübe ve hammadde bilgisine sahip YÜCEL GRUBU bünyesinde kurulan Fiberplast Ltd. Şti. İzmir Kemalpaşa'daki tesisinde son teknoloji ile gıda, tarım hayvancılık,inşaat ve endüstri alanlarına tank, silo ve projeye dayalı ürünler ile hizmet vermektedir. Gıda, Tarım ve Endüstri sektöründe, kurulduğundan bu yana yapmış olduğumuz araştırmalar ve bu konudaki tecrübelerimiz, Fiberplast Ltd. Şti.'ne hangi sıvı ve ürünün hangi koşullarda muhafaza edileceği konusunda mükemmel bir bilgi potansiyeli sağlamıştır.

Gıda, kimya, hayvancılık, yüzme havuzları, arıtma, projeler olmak üzere toplam 6 değişik sektöre üretim yapmaktayız. Yücel Grubu şirketlerinden Fiberplast Ltd. Şti. sahip olduğu bu deneyimiyle CTP'den mamul ürünleri ile geçmişte olduğu gibi bugünde tüm mamüllerin arkasında garantidir.

Zeytincilik sektö...devamı

Ürünlerimizden Seçmeler » Tüm Ürünleri Göster

  • Fiber Plast Zeytin İşleme/Fermantasyon Tankları
  • Fiber Plast Ayaklı Zeytin İşleme/Fermantasyon Tankları
  • Fiber Plast Zeytin Salamura Tankları
  • Fiber Plast Zeytin İşleme/Fermantasyon Tankları

İletişim Bilgileri

Çınarköyü Mah. Madenaltı Mevkii No:24/1-A
Çınar / Kemalpaşa   İzmir, Türkiye
Telefon 1 : 0 (232) 878 21 20
Faks : 0 (232) 878 04 55
E-posta : Mesaj Gönder
Web : www.fiberplast.web.tr
Fotoğraflarla Fiber Plast
 
Gıda İle Temasta Bulunan Materyal Üretim Sertifikası
Gıda İle Temasta ...

Fiber Plast
Fiber Plast

Fiberplast ISO 9001-2008 ile belgelendirilmiştir
Fiberplast ISO 90...

Temsilcimiz » Eray Yücel

Eray Yücel
Öğrenim : Lisans
Telefon : 0 (232) 878 21 20
Faks : 0 (232) 878 04 55
E-posta : Mesaj Gönder

Bizden Haberler

  • British Standartlarına (BS4994:1987 - BS EN 12573) Uygun Üretim Yapıyoruz
    24 Şubat 2011
    • C.T.P. tank üretimi yapan bir çok firma vardır, fakat üretimlerini bir standarda uygun yapan üretici sayısı cok azdır. FiberPlast hem kendi üretim tesisindeki; nihai ürün kalite kontrol ve kalite güvence standartlarını olusturmus, hem de Avrupa'da kabul gören British Standartlarına (BS4994 : 1987 - BS EN 12573) uygun üretim yapmaktadır.Bütün tanklarımız filament sarma sistemi ile basıncın yönüne odaklı olarak yatay ya da dikey sarma yapılarak üretilir. Tankın mekanik gücünü, kullanılan cam miktarı belirler. Her tankın kalınlığı ve hacmine ve içinde stoklanacak ya da işlem görecek ürüne göre belirlenir. En dikkat edilmesi gereken reçine tipi ise yine stoklanacak ya da işlem görecek ürüne uygun olarak seçilir.


Siz de ürünlerinizi Zeytin Portalı'nda tanıtmak ister misiniz? İletişim Formumuzu doldurun, ayrıntılar için sizi arayalım! ×