Son Gezdiğiniz Ürünler:
Alışveriş Sepetim (boş)
Zülfikar Fidancı - Grafik Tasarım

Zülfikar Fidancı - Grafik Tasarım

Balçova / İzmir


Bu şirket 143.934 kere listelenmiştir.
Siz de ürünlerinizi tanıtın!
Duyuru : Ambalaj ve Etiket Tasarımı

Grafik Tasarım Sanatçısı Zülfikar Fidancı'nın kişisel web sitesinde sergilediği ve tamamı zeytinyağına özel ambalaj ve etiket tasarımlarını gördünüz mü ?
Zeytinyağı üzerine yoğunlaşmış Dünya'daki tek ambalaj ve etiket tasarım Koleksiyonu öncelikle Türkiye'nin zeytinyağı firmalarına sunulmuştur.
Güncellenmiş tasarım ve fiyatları için lütfen Zülfikar Fidancı'nın www.byzed.com sitesini ve Koleksiyon bölümünü ziyaret ediniz. Detaylı bilgi için web sitesinin iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz.
Faaliyet Alanı : Tasarım
Kuruluş Yılı : 1998
İl : İzmir
Bölge : BalçovaBalçova

Hikayemiz

Türkiye'ye ve yurt dışında dünyanın birçok ülkesine hazırladığı kurumsal kimlik ve ambalaj tasarımlarıyla tanınmış grafik tasarım sanatçısı Zülfikar Fidancı Zeytin Portalı 'nda.
Dünya'da, zeytinyağı ambalaj tasarımı konusunda branşlaşmış ilk grafik sanatçısı olan Zülfikar Fidancı, kişisel web sitesinde tanıtımını yaptığı, tamamı zeytinyağına özel ambalaj ve etiket tasarımlarından oluşan "Koleksiyon"unu Türk zeytinyağı üretici ve ihracatçısı firmalarımız öncelikli olmak üzere tüm Dünya'nın beğeni ve ilgisine sunuyor.
Tasarımları ile tamamı yurt dışındaki çeşitli forum, fuar ve organizasyonlardan birçok ödül alan Zülfikar Fidancı, zeytinyağı firmalarının yöresel ve kurumsal markalaşmasına da yine tasarımları ile destek veriyor. Özellikle yurtdışı ihracat pazarında, raf satışında ambalaj ve etiketin dikkat çekici bir öneme sahip olduğunu vur...devamı
Diğer Faaliyet Alanları : Danışmanlık | Ambalaj

İletişim Bilgileri

Atletizm Sk. No:17 Olimpiyat Evleri
Balçova / Balçova   İzmir, Türkiye
Telefon 1 : 0 (232) 273 01 74
Telefon 2 : 0 (555) 309 79 71
Faks : 0 (232) 273 01 74
E-posta : Mesaj Gönder
Web : www.zulfikarfidanci.com

Temsilcimiz » Zülfikar Fidancı

Zülfikar Fidancı
Ünvan : Grafik Tasarım Sanatçısı
Meslek : Tasarımcı
Öğrenim : Lisans
Telefon : 0 (232) 273 01 74
Faks : 0 (232) 273 01 74
Cep (Hat 1) : 0 (555) 309 79 71
E-posta : Mesaj Gönder
Web Sitesi : www.byzed.com

Bizden Haberler

 • Ambalaj Tasarım Semineri
  4 Nisan 2011
  • Grafik Tasarım Sanatçısı Zülfikar Fidancı, 16 Mart 2011 tarihinde İzmir 9 Eylül Üniversitesi Grafik Bölümü öğrencilerine seminer verdi. Grafik Bölümü Öğretim Üyesi Ömer Durmaz'ın düzenlediği seminere davetli olarak katılan Zülfikar Fidancı, seminer boyunca yeni meslektaşlarına ambalaj tasarımı hakkındaki bilgi ve tecrübelerini aktardı.
   Hazırladığı tasarımlardan örnekler sunduğu seminerde ayrıca çalışmalarına yeni başladığı bir organik tarım firmasının ilk ön tasarımlarını da öğrencilerle paylaşan Tasarımcı, bir projeye başlama ve sonuca giden süreç ile ilgili bilgiler verdi.
   Seminerde öğrencilerin de sorularını yanıtlayan ve onların da kişisel görüşlerini dinleyen Zülfikar Fidancı seminer sonunda bir grafik tasarımcının "farklı tasarımlar üretebilme" ideali hakkında kişisel öneri ve dileklerini sundu.


Siz de ürünlerinizi Zeytin Portalı'nda tanıtmak ister misiniz? İletişim Formumuzu doldurun, ayrıntılar için sizi arayalım! ×