Son Gezdiğiniz Ürünler:
Alışveriş Sepetim (boş)

Zeytin Portalı'nda Yazılarınız Yayınlansın İster Misiniz?


Zeytin Portalı | 25 Mayıs 2011 Çarşamba, 09:14
Kategori : Güncel

Zeytin sektörünün lider internet sitesi Zeytin Portalı olarak, 2008 yılından beri zeytin ve zeytinyağı sektörü ile ilgili bir çok yararlı ve güncel bilgiyi sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Amacımız, zeytin sektöründeki bilgi paylaşımını arttırmak, üretici, işletmeci ve tüketicinin farkındalığını arttıracak katkıda bulunmak. Bu katkıya siz de bir katkı da bulunmaya ne dersiniz?
0 Yorum Bu yazı 30191 kere listelenmiştir.

Bugüne Kadar Neler Yaptık? 

Zeytin sektörünün lider internet sitesi Zeytin Portalı olarak, 2008 yılından beri zeytin ve zeytinyağı sektörü ile ilgili bir çok yararlı ve güncel bilgiyi sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. 2008'den günümüze adım adım Türkiye'nin zeytin üreten bölgelerini gezdik, o bölgelerden yazı ve foto-galeriler yayınladık; İtalya ve İspanya gibi zeytin üretiminde Dünya lideri ülkelerde fuarlara katıldık; akademisyen, mühendis, resmi ve özel kurumların yayınlamış olduğumuz yazıları yazılı izinleriyle yayınladık. Bir çok yabancı kaynaktan yaptığımız çeviriler, üyelerimizin göndermiş olduğu okur mektuplarını yayınlamaktaki amacımız, zeytin sektöründeki bilgi paylaşımını arttırmak, üretici, işletmeci ve tüketicinin farkındalığını arttıracak katkıda bulunmaktı. Bu katkıya siz de katkıda bulunmak ister misiniz :)

Nasıl Katkıda Bulunabilirsiniz?

  • Zeytin-zeytinyağı ilgilendiren bir konunun uzmanı mısınız? Yazdığınız yazı ya da makaleleri Zeytin Portalı okurlarıyla sizin imzanızla yayınlayalım.
  • Yörenizde herkese açık sektörle ilgili bir etkinlik, eğitim ya da festival mi düzenleniyor? Bize haber verin, herkesle paylaşalım. Hatta sonrasında fotoğraflarını gönderin, katılamayanlar da gelip görmüş kadar olsunlar.
  • Zeytin yetiştirilen bir köyde/beldede mi yaşıyorsunuz? Köyünüzü tarihçesiyle ve fotoğraflarıyla anlatın, zeytin üreticisi köyler kısmında sizi de tanıtalım, herkesin haberi olsun.
  • Yurtiçi/yurtdışı fuarlara mı katıldınız, gördüklerinizi ve gözlemlerinizi paylaşın, tecrübeleriniz herkese örnek olsun, ne dersiniz?
  • Ya da burada aklımıza gelmeyen ama keşke bütün zeytin ve zeytinyağı severler de bunu öğrense iyi olurdu dediğiniz ne varsa bizimle paylaşın.

 

Nereye Göndereceğim Diyenler İçin

paylasiyorum@zeytinportali.com adresimize gönderin, inceleyelim, düzenleyelim, yayınlayalım. 

Zeytin Portalı Ekibi

 

Fotoğraf: Wikipedia Commons - http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Team_touching_hands.jpgFacebook'ta Desteğinizi Bekliyoruz!

Detaylı Arama

Yorumlar

Yorum Ekle
 
Henüz bir yorum yapılmamış!


Tanıtılan Ürünlerden Seçmeler :


Popüler Etiketler


ZEYTİN PORTALI


Zeytin Portalı'ndaki yeni yazılar e-posta adresinize gelsin ister misiniz? Üye Olun yeni yazıları size gönderelim! ×