Son Gezdiğiniz Ürünler:
Alışveriş Sepetim (boş)

Ezz Edis Zeytinyağı, Zeytin Portalı'nda


Zeytin Portalı | 28 Mart 2011 Pazartesi, 14:58
Kategori : Tesis Tanıtımı

Güney Ege'nin zeytin ve incirle özdeşleşmiş ili Aydın'ın kendine has lezzetli zeytinlerinden kaliteli naturel sızma zeytinyağı üreten Ezz Edis Zeytinyağı ve Zeytin Ürünleri, 0.75 Lt'den 5 Lt'ye değişen hacimdeki ürünlerini; teneke, cam ve pet olmak üzere 3 değişik ambalajda sunmaktadır. Ezz Edis'e Zeytin Portalı olarak hoş geldin diyoruz.
0 Yorum Bu yazı 96964 kere listelenmiştir.

EZZ EDİS

Ezz Edis Zeytinyağları ve incirleri, sektöründe Türkiye'nin ve aşamalı olarak uluslararası pazarının önde gelen bir tedarikçisi olmak için çaba sarfetmektedir.

Profesyonel bir yönetim ve lider kadrosuyla kurumsallaşma yolunda büyük adımlar atan firma, özellikle Aydın ve Ege bölgesinin zeytin, zeytinyağı ve incirlerini EZZ EDİS markasıyla pazara ve damak tadınızın hizmetine sunmaktadır.

Asit değeri çok düşük, kaliteli  zeytinyağları şimdilik 5 Litre, 2 Litre, 1 Litre plastik şişelerde ve 0,75 Litre 2 değişik cam şişede tüketicilerin beğenisine sunulmuştur.

Aydın ve Ege yöresinin muhteşem lezzetli Edis marka  incirleri hijyenik ortamda kontrolleri yapıldıktan sonra paketlenip hazırlanmıştır.

"EZZ EDİS" » ZEYTİN PORTALI SAYFASI


Ezz Edis, İzmir'de düzenlenen Olivtech 2011 Zeytin, Zeytinyağı ve Teknolojileri Fuarı'nda


Ezz Edis Genel Müdürü Suay EdisFacebook'ta Desteğinizi Bekliyoruz!

Detaylı Arama

Yorumlar

Yorum Ekle
 
Henüz bir yorum yapılmamış!


Tanıtılan Ürünlerden Seçmeler :


Popüler Etiketler


ZEYTİN PORTALI


Zeytin Portalı'ndaki yeni yazılar e-posta adresinize gelsin ister misiniz? Üye Olun yeni yazıları size gönderelim! ×