Son Gezdiğiniz Ürünler:
Alışveriş Sepetim (boş)

Orbit Mühendislik Zeytin Portalı'nda


Zeytin Portalı | 8 Ekim 2010 Cuma, 12:47
Kategori : Tesis Tanıtımı | Güncel

ORBİT Mühendislik de, 250 litreden 3000 tona kadar geniş bir kapasite aralığında farklı depolama sistemleriyle çözümler üreten bir firmadır. Zeytinyağı depolamada ise, geleneksel yöntemlere alternatif olarak depo maliyetlerini düşürmek amacıyla tasarlanan ORBİT Paslanmaz Çelik Depoları 250L, 500L, 1000 L, 1500L, 2000L ve 3000L kapasitelerde cazip fiyatlarıyla işletmelerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.
0 Yorum Bu yazı 94365 kere listelenmiştir.

ORBİT MÜHENDİSLİK 

Zeytinyağı üretimi, her tarım ürününde olduğu gibi, hasattan ambalajlamaya kadar titizlikle yürütülmesi gereken bir süreci kapsar. Her aşamadaki kalite ve kontrolle ilgili kriterlerin sıkı bir şekilde uygulanmasıyla, tarladan sofraya kaliteli bir zeytinyağının ulaşması sağlanabilir. Çoğu zaman yetiştirme, hasat ve yağhanede zeytinyağı çıkarılırken gösterilen emek, elde edilen zeytinyağının uygun depolama ekipmanlarında saklanmamasıyla boşa harcanmaktadır. Zeytinyağı uygun saklama koşullarında muhafaza edilmediğinde kalitesini kısa sürede kaybedeceği unutulmamalıdır. Paslanmaz çelikten imal edilen depolama tankları, zeytinyağının kimyasal ve duyusal özelliklerini korumak için son derece uygun olup, kalite konusunda artan bilinçlenmeyle birlikte daha çok tercih edilmeye başlanmıştır.

ORBİT Mühendislik de, 250 litreden 3000 tona  kadar geniş bir kapasite aralığında farklıdepolama sistemleriyle çözümler üreten bir firmadır. Zeytinyağı depolamada ise, geleneksel yöntemlere alternatifolarak  depo maliyetlerini düşürmekamacıyla tasarlanan ORBİT Paslanmaz Çelik Depoları 250L, 500L, 1000 L, 1500L,2000L ve 3000L kapasitelerde cazip fiyatlarıyla işletmelerin ihtiyaçlarınacevap vermektedir. İmalatını yaptıkları bu ürünlerde, depo giriş-çıkış bağlantı boyutları ve yerleri müşteri talepleri doğrultusunda özel olarakimal edilebilmektedir. Kadranlı tip ithal seviye göstergeleri de ürünlerlebirlikte opsiyonel olarak sunulmaktadır.

.... 

Orbit Mühendislik'e Zeytin Portalı olarak hoş geldiniz diyoruz ve her koşulda zeytinyağının saklama koşullarının iyileştirilmesini desteklediğimizi belirtmek istiyoruz.

"ORBİT MÜHENDİSLİK" » ZEYTİN PORTALI SAYFASI

 Facebook'ta Desteğinizi Bekliyoruz!

Detaylı Arama

Yorumlar

Yorum Ekle
 
Henüz bir yorum yapılmamış!


Tanıtılan Ürünlerden Seçmeler :


Popüler Etiketler


ZEYTİN PORTALI


Zeytin Portalı'ndaki yeni yazılar e-posta adresinize gelsin ister misiniz? Üye Olun yeni yazıları size gönderelim! ×