Son Gezdiğiniz Ürünler:
Alışveriş Sepetim (boş)

Zülfikar Fidancı, Zeytinyağı Ambalaj Tasarımlarıyla Zeytin Portalı'nda


Zeytin Portalı | 26 Ağustos 2010 Perşembe, 10:44

Türkiye'ye ve yurt dışında dünyanın birçok ülkesine hazırladığı kurumsal kimlik ve ambalaj tasarımlarıyla tanınmış grafik tasarım sanatçısı Zülfikar Fidancı Zeytin Portalı 'nda. Dünya'da, zeytinyağı ambalaj tasarımı konusunda branşlaşmış ilk grafik sanatçısı olan Zülfikar Fidancı, kişisel web sitesinde tanıtımını yaptığı, tamamı zeytinyağına özel ambalaj tasarımlarından oluşan "Koleksiyon"unu tüm Dünya'nın beğeni ve ilgisine sunuyor.
0 Yorum Bu yazı 38529 kere listelenmiştir.

ZÜLFİKAR FİDANCI - GRAFİK TASARIM 

Türkiye'ye ve yurt dışında dünyanın birçok ülkesine hazırladığı kurumsal kimlik ve ambalaj tasarımlarıyla tanınmış grafik tasarım sanatçısı Zülfikar Fidancı Zeytin Portalı 'nda.

Dünya'da, zeytinyağı ambalaj tasarımı konusunda branşlaşmış ilk grafik sanatçısı olan Zülfikar Fidancı, kişisel web sitesinde tanıtımını yaptığı, tamamı zeytinyağına özel ambalaj tasarımlarından oluşan "Koleksiyon"unu Türk zeytinyağı üretici ve ihracatçısı firmalarımız öncelikli olmak üzere tüm Dünya'nın beğeni ve ilgisine sunuyor.

Tasarımları ile tamamı yurt dışındaki çeşitli forum, fuar ve organizasyonlardan birçok ödül alan Zülfikar Fidancı, zeytinyağı firmalarının yöresel ve kurumsal markalaşmasına tasarımları ile destek veriyor. Özellikle yurtdışı ihracat pazarında, raf satışında ambalajın dikkat çekici bir öneme sahip olduğunu vurgulayan grafik sanatçısı, firmalarımızın ürünleriyle bu pazardaki raflarda diğer ülkelerle rahat rekabet edebilecek ambalaj tasarımları üretme gayretinde olduğunu ifade ediyor.

Farklı dillere çevrilebilen özelliği ile görsel olarak esnek yapıya sahip, farklı ve etkileyici tasarımlar üreten Zülfikar Fidancı, çalışmalarında kavramsal niteliklere özen gösterdiğini, her tasarımın titiz bir araştırmanın ürünü olduğunu ifade ediyor.

Grafik sanatçısı genel çalışma yöntemi ve sonuç ilkesini şöyle açıklıyor: "Grafik tasarım bilimsel yöntemlere dayalı görsel bir iletişim sanatıdır. Ambalaj tasarımı bu iletişimin en yoğun yaşandığı tanıtım mecrasıdır. Tasarımı hazırlarken motivasyonumu tek bir "sonuç" üzerine kuruyorum, ambalaj raf da alıcısı ile buluşacak ve bu buluşmada kurulan bilinçaltı iletişim "Alışveriş" ile sonuçlanacak."

Zeytin ve zeytinyağında ihtiyaç duyulan görsel zenginliğin yakalamasında ambalaj tasarımlarıyla zeytin ve zeytinyağı sektörüne değer katan Zülfikar Fidancı'ya Zeytin Portalı olarak hoş geldiniz diyoruz.

"ZÜLFİKAR FİDANCI - GRAFİK TASARIM" » ZEYTİN PORTALI SAYFASI

 

 

 

 Facebook'ta Desteğinizi Bekliyoruz!

Detaylı Arama

Yorumlar

Yorum Ekle
 
Henüz bir yorum yapılmamış!


Tanıtılan Ürünlerden Seçmeler :


Popüler Etiketler


ZEYTİN PORTALI


Zeytin Portalı'ndaki yeni yazılar e-posta adresinize gelsin ister misiniz? Üye Olun yeni yazıları size gönderelim! ×