Son Gezdiğiniz Ürünler:
Alışveriş Sepetim (boş)

İspanyol Usulü Yeşil Zeytin Yapımı


Zeytin Portalı | 8 Ekim 2012 Pazartesi, 14:12

Celal Bayar Üniversitesi Akhisar Meslek Yüksek Okulu Zeytin Yetiştiriciliği ve Değerlendirilmesi Bölümü öğrencileriyle birlikte zeytincilikle ilgili detayları öğrenmeye devam ediyoruz. İspanyol Usulü Yeşil Zeytin Yapımı'nın baştan sona incelendiğinde foto galeride, zeytinle ilgili kimyasalların kullanımı, zeytin acılığının giderilmesi, salamura suyunun hazırlanması ve fermantasyon ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz.
0 Yorum Bu yazı 2796792 kere listelenmiştir.

Celal Bayar Üniversitesi Akhisar Meslek Yüksek Okulu Zeytin Yetiştiriciliği ve Değerlendirilmesi Bölümü öğrencileriyle birlikte zeytincilikle ilgili detayları öğrenmeye devam ediyoruz. İspanyol Usulü Yeşil Zeytin Yapımı'nın baştan sona incelendiğinde fotoğraf galerisinde, zeytinle ilgili kimyasalların kullanımı, zeytin acılığının giderilmesi, salamura suyunun hazırlanması ve fermantasyon ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

İspanyol Usülü Zeytin Yapımı'nda emeği geçen Zeytincilik Araştırma Enstitüsü Sofralık Zeytin Teknolojisi Bölümü’nden Sayın Şahnur Irmak'a, bölüm öğrencilerinden Caner Karahaner, Halil Göksel, Orçun Tezcan, Tanju Sincan, Yaşarcan Yıldırım ve Zeynep Sağdıç'a teşekkür ederiz.

İSPANYOL USULÜ YEŞİL ZEYTİN YAPIMI FOTOĞRAF GALERİSİNİ GÖRÜNTÜLEYİNFacebook'ta Desteğinizi Bekliyoruz!

Detaylı Arama

Yorumlar

Yorum Ekle
 
Henüz bir yorum yapılmamış!


Tanıtılan Ürünlerden Seçmeler :


Popüler Etiketler


ZEYTİN PORTALI


Zeytin Portalı'ndaki yeni yazılar e-posta adresinize gelsin ister misiniz? Üye Olun yeni yazıları size gönderelim! ×