Son Gezdiğiniz Ürünler:
Alışveriş Sepetim (boş)

İnternette Yer Almanın Önemi


Editör | 15 Ekim 2009 Perşembe, 16:04
Kategori : Zeytincilik | Güncel

Çağımızın en büyük buluşu olan internetten maksimum yararı sağlamanız için; kendinizi bu büyülü ortamda tanıtmak veya tanıttırmak zorundasınız. Tanıtımlarınızı ayrıntılı bir şekilde yapmıyor ve yaptırmıyorsanız siz o dev okyanusta bir isim, bir telefon numarası ve bir kaç satırdan ibaretsiniz.
0 Yorum Bu yazı 19547 kere listelenmiştir.

Merhaba,

Biz bir konuda çok iddialıyız.

Bir kaç dakikanızı ayırırsanız size anlatacağım çok önemli şeyler var. Geçen yıl yayın hayatına başlayan Zeytin Portalı, sektörün internetteki en etkin sesi olma yolundaki başarı grafiğini hızla yükseltmeye devam ediyor.

Biz yola çıkarken zeytincilikten ekmek yiyenlerin toplanabileceği, kendilerini sektör olarak tüm ayrıntıları ile tanıtabileceği etkin bir ortam yaratmayı hayal ettik.

Biz yine yola çıkarken zeytini, zeytinyağını bilmeyenlere bu kutsal bitki ve onun nimetlerini onlara tanıtmayı kendimize misyon edindik.

Biz yine yola çıkarken; bu işe yeni ilgi duymaya başlayanların tüm aradıklarını bir arada bulabilsin diye, sektörün tüm aktörlerinin bir arada olduğu, herkesin buluştuğu bir ortam yaratmayı düşledik.

Nasıl bu gün cep telefonu hayatımızın ayrılmaz bir parçasıysa, onsuz bir hayatı düşünemiyorsak, internetsiz bir tanıtımı ve internetsiz bir yaşamı da asla düşünemiyoruz.

Siz de herkes gibi ihtiyacınız olan bir şeyi almadan önce, internette piyasa araştırması yapıp en iyiyi bulmak için çabalıyorsanız, sizin ürününüzü almak isteyenler de aynı şeyi yapıyorlar. Onlar da internete takılıp araştırma yapıyor ve kendini tanıtanların mallarını almak için onları üretenlerle veya pazarlayanlarla ilişkiye geçiyorlar.

İçinde bulunduğumuz hızlı yaşam çağında hiç kimse kapı kapı dolaşıp mal aramak zorunda değil. Herkes önce internetten neyin nerede olduğunu öğreniyor ve ondan sonra satın almak için harekete geçiyor. Eğer internette kendinizi tanıtmıyorsanız, sizin malınızı satabilmeniz konusunda hemen hemen hiç bir şansınız yok.

İnternette kendilerini tanıtanlarla tanıtmayanların arasındaki uçurum gittikçe artıyor.Türkiye’nin her yerinde tanınmak ve malınızı almak isteyenlerin sayısını arttırmak istiyorsanız interneti çok etkin bir şekilde kullanmak ve kendi tanıtımınızı yapmak veya yaptırmak zorundasınız. Bize sorarsanız hem kendi siteniz olsun, hem de sizi sektör içinde tanıtan internet organizasyonlarına üye olun.

Tanıtımın bilincinde olan portal üyelerimiz kendilerini ayrıntılı olarak tanıttılar ve kazandılar, kazanmaya da devam ediyorlar. İnternetin sırrını çözdüler, zeytine ilgi duyanların ilk uğrak yerinin Zeytin Portalı olduğunu onlar da biliyor. Onun için tereddütsüz üyemiz oldular. Evet biz tanınıyoruz. Çünkü günlük olarak binlerce sayfamız inceleniyor ve pek çok kişi sorunlarına çare bulmak için bizi arıyorlar.

Biz en doğruyu ve en iyiyi yapabilmek için uğraşıyoruz. Biz sanal dünyadayız, fakat kendimiz sanal değiliz. Biz bu işe gönül verdik ve gecemizi, gündüzümüzü bu iş için harcıyoruz. Sizler uykudayken bizler hep nöbetteyiz. Üyelerimiz çok kazansın diye portalımızı her gün bir adım daha öteye götürmek için çabalıyoruz.

Zeytin üreticisi ve ticari üyelerimizi sanal dünyada değil, gerçek hayatta da bire bir tanıyoruz. Biz süslü ofislerde sis perdesinin arkasında değil, her gün sahalardayız. Onlar da bizi tanıyor. Biz kendimizi övmeyelim; tanıtımı yapılan her üyemizin kendilerine özel sayfalarında iletişim bilgileri var, bizi üyelerimize sorabilirsiniz.

Gelecek yazımızda konumuz; siz her gün reklamlarıyla beyin yıkayan devlerden daha mı güçlüsünüz ki; reklamsız malınızı satabileceksiniz.

Saygılarımla,
Dursun ÖztürkFacebook'ta Desteğinizi Bekliyoruz!

Detaylı Arama

Yorumlar

Yorum Ekle
 
Henüz bir yorum yapılmamış!


Tanıtılan Ürünlerden Seçmeler :


Popüler Etiketler


ZEYTİN PORTALI


Zeytin Portalı'ndaki yeni yazılar e-posta adresinize gelsin ister misiniz? Üye Olun yeni yazıları size gönderelim! ×