Son Gezdiğiniz Ürünler:
Alışveriş Sepetim (boş)

Bir Yılın Ardından


Editör | 7 Ağustos 2009 Cuma, 11:56
Kategori : Zeytincilik | Güncel

Geçen yıl bu zamanlarda yayın hayatına başlamak için doğum sancıları çeken Zeytin Portalı dev adımlarla ilerlemeye ve daha çok insana ulaşmaya devam ediyor. İlk yayına başladığımızda bilinmezlere doğru yol alırken taşıdığımız heyecanımız o günden beri hiç eksilmedi, aksine katlanarak artıyor.
0 Yorum Bu yazı 16116 kere listelenmiştir.

 

Merhaba!

Geçen yıl bu zamanlarda yayın hayatına başlamak için doğum sancıları çeken Zeytin Portalı dev adımlarla ilerlemeye ve daha çok insana ulaşmaya devam ediyor.

İlk yayına başladığımızda bilinmezlere doğru yol alırken taşıdığımız heyecanımız o günden beri hiç eksilmedi, aksine katlanarak artıyor.

Yeni bir işte, sektörün tüm bileşenlerini şeklen tanırken,bir yıldan kısa bir sürede onların çözüm ortağı olma seviyesine gelmek,bu sektörde biz de söz sahibiyiz demek konumuna emin adımlarla yürümek az şey olmasa gerek.

İlk deneme yayınına başladığımız günlerde korka korka kapılarından girdiğimiz işletmeler bu gün bizi ayakta karşılıyorlarsa, bu konuda mütevazi olamıyacağız, doğru yolda olduğumuzun en iyi göstergeleridir.

Yine yola çıkarken, bilinmezlik denizinde yüzme denemeleri yaptığımızda, dalgalara ne kadar dayanıklı olacağımızı test ederken, şimdi o dalgaların üzerinde nasıl sörf yapılacağını öğrenmeleri için başkalarına rehberlik yapıyoruz.

İlk aylarda adımlarımızı atarken, sendeleyip yere düşmemek için tutunacak yer ararken, şimdi maraton koşularına hazırlanıyoruz. Günde 10-15 tane ziyaretçi alırken bu iş olacak galiba diyerek yaşadığımız mutluluğu, günlük binlerce sayfa incelemesini az bularak, neden heyecanımız azaldı mı arkadaşlar diye birbirimize sitemde bulunuyoruz.

Dün, haklı olarak, siz kendiniz tanıtıma muhtaçsınız diyen dostlarımız bu gün sizinle nasıl işbirliği yapabiliriz konumuna geldiler.

Yeni bir iş deneyimine yükselen trendlerde değil, dünyanın başına bela olan yüzyılın krizi denilen dönemde sahip olmak bize çok şeyler kazandırdı. O kritik dönemde "Aferin gençler sizi kutluyoruz, başarısız olsanız bile böyle bir şeye cesaret ettiğiniz için sizi desteklemek gerek" diyerek bize maddi veya manevi destek ve güç veren gerçek dostlarımıza sonsuz teşekkürler.

Bunun yanında "Yine siz mi geldiniz?" deyip burun kıvıran daha sonraları tanıdıkça bizim hayal peşinde koşmadığımızı, ciddi bir iş yaptığımızı anlayıp destek veren, portalımızı tanıtmak için bizden fazla çaba gösteren sektör bileşenlerine buradan sonsuz teşekkürler.

Şu anda hemen hemen 1 yaşını doldurmak üzere olan bir bebeğiz. Bebek olarak zamanından önce yürümeye başladık. Yürürken, koşarken düşmelerimiz, tökezlemelerimiz olacak elbette.Fiziksel olarak bizi ayakta tutan güç bunlardan da bizi en az hasarla kurtaracaktır.

Biz sektörümüze çok güveniyoruz. Biz sorun yaratanların değil, soruna çözüm olmak için koşanların yanındayız. Biz topyekün mutlu olmak için çaba gösterenlerin yanındayız. Biz sektörümüzü dünya 1. liginde yarıştıranların ve yarıştıracakların yanındayız. Biz çözüm ortağı olmak için buradayız.

Gelecek yazılarımızdan itibaren sizinle anılarımızı,edindiğimiz tecrübeleri, projelerimizi, gelecekteki hayallerimizi paylaşmaya devam edeceğiz.

Saygılarımızla

Dursun Öztürk 

 Facebook'ta Desteğinizi Bekliyoruz!

Detaylı Arama

Yorumlar

Yorum Ekle
 
Henüz bir yorum yapılmamış!


Tanıtılan Ürünlerden Seçmeler :


Popüler Etiketler


ZEYTİN PORTALI


Zeytin Portalı'ndaki yeni yazılar e-posta adresinize gelsin ister misiniz? Üye Olun yeni yazıları size gönderelim! ×